ПРИКРИЛИ “ЛАВОЧКУ” З СЕРВЕРАМИ

Правоохоронні органи Німеччини відключили DarkMarket – найбільший маркетплейс у даркнеті. В ході розслідування з'ясувалося, що він мав сервери в Україні та Молдові.

Про це було повідомлено на сайті Генеральної прокуратури міста Кобленц. Зазначається, що за час існування на DarkMarket уклали не менше 320 тисяч торгових угод. Також було переміщено понад 4650 Bitcoin і 12800 XMR (понад 170 млн доларів).


В ході розслідування органи Німеччини заарештували оператора мережі, яким виявився 34-річний австралієць. В Україні та Молдові конфісковано в сумі понад 20 серверів.


Згідно зі звітом правоохоронців, майданчик в DarkMarket налічував 500 тисяч користувачів і 2,4 тис продавців. Зокрема, на ньому збувалися заборонені речовини, фальшиві гроші, вкрадені дані кредитних карт, анонімні SIM-карти і шкідливе програмне забезпечення.

Німецькі слідчі органи в ході розслідування співпрацювали з держструктурами США, Австралії, Великобританії, Данії, Швейцарії, України і Молдови. Координацією дій займався Європол.