Прикордонники затримали повітряного-контрабандиста (відео)

Вночі прикордонники Чернівецького загону разом з румунськими колегами зафіксували літак, який порушив державний кордон.

Учора вночі прикордонники Чернівецького загону разом з румунськими колегами зафіксували літак, який порушив державний кордон. Далі він попрямував вглиб території нашої держави.

У співпраці з Повітряними силами ЗСУ співробітники Держприкордонслужби вжили всіх необхідних заходів, щоб відслідкувати та перехопити ціль. З радарів літак зник в районі одного з населених пунктів на Житомирщині, йдеться в заяві держприкордонслужби.

Проведені пошуки порушників співробітниками оперативно-розшукового підрозділу Житомирського прикордонного загону спільно з представниками Національної поліції та СБУ дозволили виявити місце можливої посадки повітряного судна.

У ході огляду ангарів правоохоронці знайшли легкомоторний літак без бортового номера. Окрім цього, встановлено осіб, можливо причетних до незаконного переміщення тютюнових виробів через державний кордон.

В даний час до Служби безпеки України надіслане повідомлення про виявлення правопорушення за ознаками ст.334 ККУ «Порушення правил міжнародних польотів», а до Нацполіції – за ознаками ст.332-2 ККУ «Незаконне перетинання державного кордону України».

Підписуйтесь на наш канал в телеграм https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що це вже не перше повітряне судно, затримане прикордонниками. Раніше “Кий-Інфо” повідомляло про затримання саморобного літального апарату.