Прибічники “Батьківщини” закликають провести референдум проти продажу землі

Прихильники Юлії Тимошенко вивісили банери на огорожі ЦВК, де розмістили гасла: "Землю - на продаж, Українців - в резервації?!" та "Продаж землі - Продаж майбутнього".

Сьогодні під стінами ЦВК прибічники політичної партії “Батьківщина” провели акцію проти земельної реформи. На чолі невеликої групи людей з 200 осіб, переважно літнього віку стояв 12-й номер у списку “Батьківщини” Крулько Іван.

Прихильники Юлії Тимошенко вивісили банери на огорожі ЦВК, де розмістили гасла: “Землю – на продаж, Українців – в резервації?!” та “Продаж землі – Продаж майбутнього”, повідомляє kyiinfo.

Ми Батьківщина! В парламенті змусимо прийняти наш законопроєкт, який дозволить продавати землю державі, а держава на аукціонах буде виставляти землю в оренду. І нехай працюють на орендованій землі“, – заявив нардеп від “Батьківщини” Крулько.

Нагадаємо, що політсила Юлії Тимошенко “Батьківщина” передала до ЦВК необхідні для старту референдуму документи, які мають на меті провести всенародне голосування, щоб не дати можливість продавати землю іноземцям, а лише здавати в оренду.

У членів ЦВК є 10 днів для того, щоб дати дозвіл на збір підписів для організації референдуму проти продажу землі.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform