ПРОПАГАНДИСТИ ПРО РЕВОЛЮЦІЮ – “ХАБАРОВИРУС”

До протестів в Хабаровську приєдналися в Південно-Сахалінську, Владивостоці, Краснодарі, Єкатеринбурзі, Москві та Петербурзі.

В Хабаровську на протест вийшли сотні тисяч, але затримують людей в Москві. Це свідчи про те, що імперія повністю втрачає контроль над ситуацією і намагається втримати її там, де це можливо – експерт, повідомляє Кий-інфо.

Хабарівці знову вийшли на мітинг на підтримку свого колишнього губернатора Сергія Фургала, якого влада звинуватила у вбивствах. Це вже 15-й день протесту.

Вчора акція, схоже, стала найбільшою з його початку за кількістю учасників і по географії. Залежно від поглядів число учасників мітингу коливалося від провладних 6,5 тисячі до підрахунку блогерів – 95 тисяч учасників.

Координатор штабу Навального в Хабаровську Олексій Ворсин порівняв те, що відбувається з початком 2000-х років, коли «СКА-Хабаровськ» виходив в Першу Лігу російського футболу. Тоді на стадіоні зібралося близько 20 тисяч осіб. За його словами, на цій акції людей було в два рази більше. Але в адміністрації Хабаровська, рекорди визнавати не поспішають. Ще б пак, тепер жарт “хто не скаче – той москаль” може зазвучати з іншим колоритом та іншими наслідками для Російських імперіалістів.