Прокуратура відсудила у забудовника ділянки вартістю 35 млн грн

Товариство з клопотанням про поновлення договорів до власника землі не зверталось та у 2014-2016 роках орендну плату за землю не сплачувало.

Господарський суд м. Києва задовольнив позов Київської міської прокуратури в інтересах держави та скасував рішення Київської міської ради про поновлення договорів оренди земельних ділянок загальною площею 0,3 га вартістю 35 млн грн по вулиці Казимира Малевича у Голосіївському районі Києва.

Установлено, що Київська міська рада з порушенням вимог Закону України “Про оренду землі” у 2016 році поновила договори оренди земельних ділянок, термін дії яких закінчився ще у 2013 році, інформує столична прокуратура.

Фото: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua

Крім того, Київська міська рада розпорядилась земельними ділянками поза процедурою аукціону, а будівництво на земельних ділянках житлового будинку викликало супротив мешканців сусідніх будинків.

З урахуванням вказаних обставин Господарський суд погодився з доводами прокурора та скасував рішення Київської міської ради, а також визнав недійсними договори про поновлення договорів оренди землі.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Раніше “Кий-Інфо” писало про початок незаконної забудови екосистеми озера Вирлиця.