Прокуратура материкової України відкрила кримінальне провадження через візит німецьких депутатів до Криму

Днями до окупованого півострова прибула делегація німецьких парламентаріїв, у складі якої депутати від правопопулістської партії. Політиків звинувачують у порушенні порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію.

Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження по відношенню до німецьких депутатів, представників партії “Альтернатива для Німеччини” (AfD). Вони заявили, що їх не турбує загроза опинитися нев’їзними на материкову частину України.

Картинки по запросу німецьких депутатів у Криму

Фото з відкритих джерел

“Провадження розпочато за результатами розгляду звернення Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина. Відповідні відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, яке  розпочато за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 332-1 КК України. А саме, за фактом порушення громадянами Федеративної Республіки Німеччина порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію”, – повідомив речник Генпрокуратури України Андрій Лисенко.

Повідомляється, що 3 лютого з порушенням порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України, до АР Крим прибули депутати від партії “Альтернатива для Німеччини”, з регіональних парламентів Берліна, Бранденбурга і Рейн-Вестфалії, які планували зустрітися з представниками російської окупаційної влади.

“Федеральний уряд Німеччини піддав критиці поїздку групи місцевих політиків з партії AfD до окупованого Криму і підтвердив відданість політиці невизнання незаконної анексії”, – повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник.