[:ru]Президент Польши призвал Россию оставить Украину в покое[:ua]Президент Польщі закликав Росію залишити Україну у спокої[:]

Очільник Польщі зазначив, що від РФ необхідно вимагати поваги до кордонів інших країн та міжнародного права.

[:ru]

Об этом Анджей Дуда заявил во время панельной дискуссии на Всемирном экономическом форуме в Давосе, – передает ZN.UA. Польский лидер призвал Путина оставить Украину и добавил, что ЕС должен сохранить политику открытых дверей.

Дуда подчеркнул, что Россия соседнее государство и с ней необходимо поддерживать диалог «низкой интенсивности». В то же время от РФ надо требовать уважения к границам суверенных государств и международному праву.

Также лидер Польши отметил, что Европа должна держать «открытыми двери» для других стран-членов. Именно открытость, по его мнению, станет гарантией лучшего будущего ЕС.

Сессия Всемирного экономического форума состоялась 26 января в швейцарском Давосе. Среди мировых лидеров, посетивших форум, также был украинский Президент Петр Порошенко.

[:ua]

Про це Президент Польщі Анджей Дуда заявив під час дискусії  на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, – передає ZN.UA.  Польський лідер закликав Путіна залишити Україну та додав, що  ЄС має зберегти політику відкритих дверей.

Дуда наголосив, що Росія сусідня держава та з нею необхідно підтримувати діалог «низької інтенсивності».  В той самий час від РФ треба вимагати поваги до кордонів суверенних держав та міжнародного права.

Також лідер Польщі зазначив, що Європа має залишити двері відкритими для інших країн-членів. Саме відкритість, на його думку, стане гарантією кращого майбутнього ЄС.

Сесія Всесвітнього економічного форуму відбулася 26 січня у швейцарському Давосі. Серед світових лідерів, що відвідали форум, також був український Президент Петро Порошенко.

[:]