Президент Литви: вимагатимемо проти Росії нових санкцій

Якщо агресивна поведінка Росії не зміниться, то Литва буде домагатися введення додаткових санкцій з боку Євросоюзу щодо цієї країни, заявив президент Литви Гітанас Науседа.

“Погіршення положення в сфері прав і свобод людини в Росії і активізація агресивної поведінки цієї країни у вигляді концентрації збройних сил на кордоні з Україною не налаштовує позитивно, тому Литва буде домагатися введення Євросоюзом додаткових санкцій відносно Росії, якщо ситуація не зміниться”, – заявив керівник країни.

У середу питання регіональної безпеки та інші аспекти президент Литви обговорив з міністром закордонних справ Іспанії у закордонних справах, справах ЄС та співпраці Аранча Гонсалес Лайей.

Як повідомило президентське відомство, на зустрічі обговорювалася ситуація з регіональною безпекою та виникаючі загрози і виклики, керівник Литви подякував Іспанії за її внесок у зміцнення безпеки Балтійського регіону, за активну участь в діяльності Батальйону Сил передового базування НАТО і в місії Балтійського повітряного патрулювання НАТО.