Презентація Ubisoft Forward зібрала більше двох мільйонів глядачів

Літо завжди було головним плацдармом для великої кількості ігрових анонсів. Під час пандемії ця тенденція не пропала, хоч і видозмінилася.

У світі гейминга Ubisoft займають передову. Видавець має велике число студій по всьому світу, які, в свою чергу, створюють велику кількість ігор. Через це багато геймерів чекали презентацію компанії з великим трепетом.

Про це говорять і цифри. Піковою відміткою події стала цифра в 2 мільйони 353 тис. глядачів. В середньому за презентацією стежив 1 мільйон 764 тисячі глядачів.

Найпопулярнішою мовою серед всіх стала англійська. Вона склала 66% від загальної кількості годин переглядів. Другою мовою для виступу стала іспанська. Зауважимо, що росіянин, який на The Future of Gaming Show відзначився сріблом, виявився лише на 3 позиції на UbiForward.

Найпопулярнішим каналом спільноти, що стрімив Ubisoft Forward, став Asmongold. Йому не вдалося обійти лише два офіційних каналу самої компанії. Другим стримером за кількістю годин переглядів став Lirik. Завершив першу трійку німецький блогер GRONKH.

Серед стрімінгових платформ лідирує Twitch: він приніс події 53% годин переглядів. Другий майданчиком для презентації став YouTube, результат якого склав 46% від загальної кількості годин переглядів. Як можна зрозуміти, різниця між першими місцями становить всього 7%.

Варто порівняти недавній виступ Ubisoft з прямими конкурентами – The Future of Gaming Show і Cyberpunk 2077 Night City Wire.

За всіма результатами презентація Sony знаходиться набагато вище за інших. Однак, Ubisoft все ж зібрали куди більше глядачів, ніж останній показ Cyberpunk 2077. Хоча, якщо порівнювати кількість анонсів даних двох виступів, за CD Project RED все ж невеликий плюс.

Подібне закономірно, так як Sony це компанія, яка є одним з лідерів консольного геймінгу, що виробляє багато продуктів в індустрії геймингу: від ігор до ігрових консолей. Саме тому довгоочікуваний анонс та презентація, нового покоління PlayStation та аксесуарів до неї конкретно в цьому році, була настільки популярна.


Джерело: https://escharts.com/

Автор: Sergey Yakimenko