Працевлаштувати в ДБР за 15 тисяч доларів: судитимуть двох адвокатів

Харківською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно двох адвокатів за фактом замаху на шахрайство.

Двоє адвокатів пообіцяли чоловікові, що за умови отримання 15 тисяч доларів США його працевлаштують в ДБР. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Обвинувачені запевнили громадянина, який хотів працевлаштуватися до ДБР, у тому, що мають вплив на членів конкурсної комісії правоохоронного відомства. Під час зустрічі з ним адвокати пообіцяли, що, в разі надання їм 15 тисяч доларів США, вони передадуть кошти члену комісії з проведення конкурсів на зайняття вакантних посад у ДБР. Після цього чоловік передав адвокатам частину суми – 1 тисячу доларів США. У подальшому один із адвокатів зателефонував і повідомив, що питання щодо працевлаштування до ДБР вирішено позитивно і необхідно передати другу частину коштів – 14 тисяч доларів США.

Правоохоронці затримали обох адвокатів в порядку ст. 208 КПК України після одержання коштів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося територіальним управлінням ДБР, розташованим в Полтаві, оперативний супровід – Управлінням забезпечення особистої безпеки ДБР.

Підписуйтесь на наш канал telegram