ПП«Амік Україна» сплатило в бюджет 153000 грн штрафу, – Держекоінспекція

ПП «Амік Україна» сплатило 153000 грн штрафу.

Державна екологічна інспекція в Хмельницькій Області повідомила про те, чим завершився суд із ПП «Амік Україна», – повідомлено на офіційній сторінці у Facebook Державної екологічної інспекції України.

Екологічна інспекція повідомляє, що ця історія розпочалась влітку 2019 року – перевіркою виконання дев’яти рішень щодо усунення порушень чинного законодавства на АЗС ПП «Амік Україна». Зазначаються, що на ці рішення суб’єкт господарювання не відреагував та не усунув порушення чинного законодавства. Тому на ПП «Амік Україна» було накладено штраф у розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 17000 грн за кожне правопорушення окремо, а в сумі – 153000 грн.

Однак, не погоджуючись зі штрафними санкціями, суб’єкт господарювання звернувся до суду про їх скасування. Судом першої інстанції, а в подальшому Апеляційним судом, у 2020 році вищезазначеному підприємству повністю відмовлено в задоволені позову, – повідомляють екологи.

У лютому поточного року, за невиконання рішень про приведення продукції у відповідність до встановлених вимог та не усунення формальної невідповідності, ПП «Амік Україна» сплатило кошти до Державного бюджету України в сумі 153000 грн.