Пожежна не змогла вчасно приїхати на виклик в столиці через недбало припарковане авто

Працівники ДСНС скаржаться, що в такій ситуації вчасно приїхати на виклик просто не можливо.

В черговий раз ми висвітлюємо нашу рубрику «Упс, через мене згоріла твоя квартира», – повідомляють столичні рятувальники.

Ми неодноразово загострюємо увагу читачів на цій проблематиці, а саме запаркованість проїжджої частини дороги! Кожна хвилина, втрачена при ліквідації пожежі може призвести до людських жертв та значних матеріальних збитків. Тому пожежно-рятувальні підрозділи мають бути оперативними, щоб дістатися місця виклику у найкоротший час.

Цей інцидент стався сьогодні на вул. Дарвіна, рятувальники змушені були відкидати сніг, щоб пожежний автомобіль зміг безпечно проїхати та не зачепити автомобілі, що стояли прямо на дорозі. У цій сумній історії радувало тільки одне, це те що бійці повертались у розташування з виклику, та на той момент небезпека нікому не загрожувала.

Але ж це не завжди так, пригадайте нещодавню пожежу по вул. Академіка Вільямса. Внаслідок тієї пожежі квартира згоріла повністю та були постраждалі.

Шановні громадяни, не будьте байдужі до чужої біди, пам’ятайте, що в екстреній ситуації втрата кожної хвилини може обернутися загибеллю людей!