ПОВЕРНУВШИСЬ З ДОНБАСУ БОЙОВИК РОЗСТРІЛЯВ СІМ’Ю

У селищі Єлатьє Касімовського району Рязанської області сталася трагедія: 32 річний чоловік розстріляв п'ятьох людей тільки за те, що вони голосно розмовляли під його вікнами. За даними Life, п'ятьом загиблим було від 22 до 31 року.

У селищі Єлатьє Касімовського району Рязанської області сталася трагедія: 32 річний чоловік розстріляв п’ятьох людей тільки за те, що вони голосно розмовляли під його вікнами. За даними Life, п’ятьом загиблим було від 22 до 31 року.

Російська преса, спробувала списати трагедію на “побутовий конфлікт”. Бойовик бригади “Беркут”, навіть не намагався заспокоїти, загулялу на вихідних молодь, викликом поліції або простим зауваженням, а без розмов дістав рушницю і виніс свій вирок.

Ситуація з покинутими і забутими екскомбатами в Росії досягає точки кипіння, – пише енігма.юа. Використані та викинуті на узбіччя життя колишних бойовиків з жахливими емоційно-психологічними травмами, не потрібні своїй країні. Їх “подвиг” ніхто з цивільного населення РФ не оцінив і не зрозумів.

Звиклі вирішувати проблеми за допомогою зброї – вони стали не тільки причиною погіршення криміногенної ситуації в регіонах Росії; вони стали загрозою своєму ж народу. Логіка рішення забруднених кров’ю бойовиків проста: Що вб’єш – все твоє !! і Немає людини – Немає проблеми.