Посилки на “Новій пошті” тепер сортують роботи

Роботи "Нової пошти" вже працюють у терміналах Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Борисполя, Мелітополя, Покровська, Новомосковська, Старобільська, Коростеня, Стрия, Самбіра, Ковеля та Стоянки. У компанії також планують створити повністю роботизований сортувальний центр.

На 20 терміналах “Нової пошти” працюють роботи. До кінця 2021 року компанія роботизує ще 10 терміналів, щоб пришвидшити процес сортування посилок. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на “Нову пошту”.

Для сортування відправлень використовують роботів двох різних видів залежно від ваги посилки. Для дрібних відправлень (до 2 кілограмів) застосовують робот-train. Це розробка “Нової пошти” та українського виробника SBR. Використання таких роботів пришвидшило процес сортування у два рази, заявляють у компанії.

У Дніпрі “Нова пошта” також відкрила термінал із роботизованою зоною вантажних відправлень, де спеціальні робовізки можуть перевозити до 300 кг і ще 1000 кг тягнути за собою. За допомогою роботів вантажне відділення почало працювати утричі швидше, кажуть у компанії.

Читайте нас у telegram