Посадовець природного парку на Херсонщині підозрюється у перевищенні ліміту вилову риби на 62 мільйони гривень

При цьому до повноважень підозрюваного входило збереження, відтворення та раціональне використання цих природних ресурсів.

Про це стало відомо із заяви керівництва Херсонської обласної прокуратури. Зокрема, слідчі повідомили про підозру посадовцю Нацпарку «Нижньодніпровський» за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам.

За даними слідства, посадовець природного парку у 2019-2020 роках, знаючи про закінчення лімітів використання водних ресурсів, не вжив заходів щодо зупинення промислового вилову деяких видів риб, що призвело до перевищення ліміту на спеціальне використання цих ресурсів у межах території та об’єктів відповідного природно-заповідного фонду.

При цьому до повноважень підозрюваного входило збереження, відтворення та раціональне використання цих природних ресурсів. Внаслідок таких дій державі завдано шкоду на понад 62 млн грн, повідомили у пресслужбі Офісу Генпрокуратури.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні  здійснюється  слідчими третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Херсоні) територіального управління ДБР, розташованого у м. Мелітополі.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform