Посадовець Національної школи суддів України підозрюється у завданні збитків на загальну суму понад 160 тисяч гривень

Посадовець неналежно виконуючи свої службові обов’язки через несумлінне до них ставлення, не забезпечив перевірку фактично поставленого ліцензійного програмного забезпечення на його відповідність умовам договору поставки.

Досудовим розслідуванням встановлено, що начальник відділу інформаційних технологій НШСУ, будучи відповідальною особою за прийняття товару та послуг, неналежно виконуючи свої службові обов’язки через несумлінне до них ставлення, не забезпечив перевірку фактично поставленого ліцензійного програмного забезпечення на його відповідність умовам договору поставки, та здійснив оплату на загальну суму 220 тис. гривень.  

Згідно висновку комплексної товарознавчої та економічної експертизи, фактична вартість наданих послуг та товарів становить 56 тис. гривень. Внаслідок службової недбалості підозрюваного, державі в особі НШСУ завдано збитків на загальну суму понад 160 тис. гривень.  

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими СВ Шевченківського УП ГУНП в м. Києві, інформує пресслужба Київської міської прокуратури.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform