Порушень “тиші” з початку доби немає, ситуація стабільна – ООС

Як повідомлялося, за минулу добу, 25 вересня, російсько-окупаційні війська 4 рази порушили режим припинення вогню, один військовий ЗСУ дістав поранення.

Станом на 11:00, 26 вересня, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

“Криміногенна ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил оцінюється як стабільна”, – йдеться у повідомленні.

Впродовж минулої доби підрозділи поліції зведених загонів перевірили 4013 транспортних засобів, 4100 осіб, з них 2 особи на причетність до збройних формувань Російської Федерації, а також виявили 66 адміністративних правопорушень та розкрили 21 злочин.

Через контрольні пункти в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію прослідувало 1120 осіб, а на підконтрольну Україні територію прибуло 833 особи.

В порядку реалізації комплексу безпекових заходів в інтересах цивільного населення піротехнічні розрахунки ДСНС України зі складу Об’єднаних сил розмінували майже 3 гектари території, передали на знищення 124 вибухонебезпечні предмети та повністю відновили 8 пошкоджених будинків.

Підрозділи Об’єднаних сил тримають ситуацію під контролем та продовжують виконувати визначені завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

Фото з Інтернету

Підписуйтесь на наш канал telegram