ПОРТ ВЛАДИВОСТОКУ ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ПРИЙНЯТИ РОСІЙСЬКЕ СУДНО, ЯКЕ ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД САНКЦІЯМИ США

Попри заяви Путіна про корисність світових санкцій для Росії, в порту Владивостока відмовляються прийняти сухогруз «Діана», яке належить суднохідній компанії «Гудзон» і знаходиться під санкціями США, - повідомляє finanz.ru

Генеральний директор «Гудзону» Геннадій Кононенко заявив, що через санкції США компанія втратила всі контракти і більше не може забезпечувати роботу власних суден. 

Нині «Діана» стоїть на рейді порту Владивосток, але йому не дають місця в порту. Команда сухогрузу залишилася без постачання і зарплати, тому змушена покинути судно. Тепер воно залишилося без нагляду, що може призвести до екологічної катастрофи.

В 2018 році Мінфін США оголосив про розширення санаційного списку по КНДР, до якого увійшла російська суднохідна компанія «Гудзон». Зокрема, внесено шість суден під російським прапором:«Патріот», «Нептун», «Белла», «Богатирь», «Партизан» і «Севастополь».

США вважає ці судна причетними до незаконного постачання нафтопродуктів Північній Кореї.

Кононенко запевняє, що ще в травні 2019 року працівники компанії написали відкритого листа Путіну, в якому просили надати підприємству фінансову допомогу і доступ до державних контрактів, аби уникнути банкрутства. Однак, Путін так і не відповів і нічим не допоміг.