Порошенко: викриття Саакашвілі і Савченко гідні підручників для спецслужб

Президент України Петро Порошенко прокоментував справу депутата Надії Савченко.

Під час урочистостей з нагоди 26-ї річниці СБУ Порошенко подякував спецслужбам за “майстерно розкрите вороже гніздо, яке готувало масштабні теракти в Києві”. Тим часом у Кремлі заперечують, що Савченко є агентом Москви і назвали її внутрішньою проблемою України.

“Протягом двох останніх місяців СБУ провела 2 масштабні операції, які гідні сторінок в підручниках для майбутніх спецслужбістів. Спочатку був блискуче викритий і легально задокументований зв’язок “табору протесту” під Верховною радою з малоросійської політичною еміграцією в РФ, яка сидить під ковпаком ФСБ РФ. Отримані переконливі докази і перекритий фінансовий канал між Дніпром і Москва-рікою, яким вони переправляли ці 30 срібняків”, – заявив Порошенко.

Картинки по запросу порошенко годовщина сбу

Петро Порошенко

Напередодні Шевченківський районний суд Києва обрав для Савченко запобіжний захід у вигляді двох місяців за ґратами. А сьогодні Савченко поскаржилася на відеоспостереження і тоновані вікна в СІЗО у секретаріат омбудсмена.

Нагадаємо, Надії Савченко інкримінують повалення конституційного ладу, вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою, терористичний акт, незаконне поводження зі зброєю і т.п.