[:ru]Порошенко договорился с МВФ об условиях для выделения следующего транша[:ua]Порошенко узгодив із МВФ умови для виділення наступного траншу[:]

Президент України Петро Порошенко та очільниця МВФ Крістін Лагард провели зустріч у межах Всесвітнього економічного форуму у Давосі. Обговорили призначення нового голови НБУ та, за словами Порошенка, узгодили « що і коли має бути зроблено» для подальшої співпраці.

[:ru]

“Я провела хорошую и конструктивную встречу с Петром Порошенко и его командой. МВФ готов продолжать поддерживать Украину”, – написала Лагард в своем Twitter.

В свою очередь Украина ускорит подготовку законопроекта о создании Антикоррупционного суда в соответствии с обязательствами перед Международным валютным фондом, которые предусматривают рекомендации Венецианской комиссии.

«Мы находимся в постоянном сотрудничестве с МВФ. Я хочу поблагодарить Дэвида Липтона (замглавы МВФ – ред.) и Кристин Лагард (глава МВФ –ред.) за прекрасную встречу, на которой было определено, что и когда конкретно должно быть сделано, включая Антикоррупционный суд. Моя инициатива (о создании Антикоррупционного суда – ред.) находится в парламенте, и мы ускорили встречу юридических экспертов, чтобы подготовить этот законопроект ко второму чтению», – сказал Порошенко.

Также во время встречи Петр Порошенко и Кристин Лагард обсудили назначения главы Нацбанка и продолжение сотрудничества в разных сферах.

[:ua]

“Я мала хорошу і конструктивну зустріч з Петром Порошенком і його командою. МВФ готовий продовжувати підтримку України”, – написала Лагард у своєму Twitter.

У свою чергу Україна прискорить підготовку законопроекту щодо створення Антикорупційного суду. відповідно до зобов’язань перед Міжнародним валютним фондом, які передбачають врахування рекомендацій Венеціанської комісії.

«Ми знаходимося в постійній співпраці з МВФ. Я хочу подякувати Девіду Ліптону (заступник голови МВФ – ред.) і Крістін Лагард (голова МВФ – ред.) за чудову зустріч, на якій було визначено, що і коли конкретно має бути зроблено, включаючи антикорупційний суд. Моя ініціатива (щодо створення Антикорупційного суду – ред.) знаходиться у парламенті, і ми прискорили зустріч юридичних експертів, щоб підготувати цей законопроект до другого читання», – сказав Порошенко.

Також під час зустрічі Петро Порошенко та Крістін Лагард обговорили призначення голови Нацбанку та продовження співпраці в різних сферах.

[:]