Порошенко узгодив із МВФ умови для виділення наступного траншу

Президент України Петро Порошенко та очільниця МВФ Крістін Лагард провели зустріч у межах Всесвітнього економічного форуму у Давосі. Обговорили призначення нового голови НБУ та, за словами Порошенка, узгодили « що і коли має бути зроблено» для подальшої співпраці.

“Я мала хорошу і конструктивну зустріч з Петром Порошенком і його командою. МВФ готовий продовжувати підтримку України”, – написала Лагард у своєму Twitter.

У свою чергу Україна прискорить підготовку законопроекту щодо створення Антикорупційного суду. відповідно до зобов’язань перед Міжнародним валютним фондом, які передбачають врахування рекомендацій Венеціанської комісії.

«Ми знаходимося в постійній співпраці з МВФ. Я хочу подякувати Девіду Ліптону (заступник голови МВФ – ред.) і Крістін Лагард (голова МВФ – ред.) за чудову зустріч, на якій було визначено, що і коли конкретно має бути зроблено, включаючи антикорупційний суд. Моя ініціатива (щодо створення Антикорупційного суду – ред.) знаходиться у парламенті, і ми прискорили зустріч юридичних експертів, щоб підготувати цей законопроект до другого читання», – сказав Порошенко.

Також під час зустрічі Петро Порошенко та Крістін Лагард обговорили призначення голови Нацбанку та продовження співпраці в різних сферах.