Померла доброволець зі Швеції Ніна Альбертсон

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Ніни Альбертсон, яка померла 29 травня, - повідомляє Жіночий Ветеранський Рух

У 2015р. Ніна Альбертсон приїхала зі Швеції, аби допомагати військовослужбовцям ЗС України в зоні проведення АТО. Була лікарем – реаніматологом, на війні перебувала у підрозділі “Ангели Тайри” на Світлодарській дузі, в Попасній, Широкиному, Авдіївці.

У Ніни залишились двоє дітей.

Також відомо, що у серпні 2017 року Ніну лікували у Дніпрі в обласній лікарні імені Мечникова, де пройшло відновлення лікаря-анестезіолога Ніни Альбертсон, яка приїхала зі Швеції, аби допомагати військовослужбовцям в зоні бойових дій на Сході. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляв головний лікар медзакладу Сергій Риженко.

Вона з тих, хто рветься в бій. Їй не страшні кулі, вибухи і донецькі степи. Ніна Альбертсон — лікар-анестезіолог. З початку 90-х живе в Швеції. Чоловік, двоє дітей 18 і 22 років. У 2015-му все кинула і приїхала на війну“, — написав Риженко.

Фото 2017 року

Лікар зазначає, що організм жінки не витримав, і вона сама опинилася в лікарні імені Мечникова. Тепер вона вже здорова та знову збирається на передову.