Помер відомий блогер та письменник

Як пише Борислав Береза у Фейсбуці: «Ти пішов у найкращий світ, друже. Я так сумуватиму за тобою. Більше не зможемо поїхати в Дніпро на Блогерфест, більше не будемо дуріти і не порадуєш своїх шанувальників своїми текстами. Спочивай з миром».

Gorky Look (також: Гіркий лук, Горе лукове; пом. 19 червня 2021. – популярний український російськомовний блогер. Вів однойменний блог у стилі політичної сатири на платформі ЖЖ. Тема блогу – «кацапознавство».

Народився в Києві. За освітою – філолог, працював учителем російської мови та літератури. Йому довелося попрацювати в різних місцях – від фельдшера до керівника підприємства. Справжнє ім’я – Святослав Волков.

Блог був створений 1 листопада 2014. Автор у іронічній формі висміював імперськість і відсталість «русского міра». Основною метою блогу декларував вивчення «ватної мутації» людства. Блог вівся у форматі «катедри», де Gorky Look виступав як професор, а читачі – як кадети. Дописи блогу часто виходять за рамки пристойності та мають яскраво виражене сатиричне «антиватне» та «антикацапське» спрямування. Усього за кілька місяців проєкт вийшов у топи блогів, новин та оглядів, збираючи рекордну кількість переглядів і коментарів.

Попередня причина смерті блогера – відмова нирок.