Помер ексголова ВР Криму, який підтримував окупацію півострова

У так званому "парламенті Криму" повідомили, що він помер сьогодні, 7 лютого о сьомій годині ранку. Вказано, що Дейч був щеплений від коронавірусу і зробив ревакцинацію.

Підписуйтесь на нас у telegram

Колишній глава Верховної ради Криму, екснардеп Борис Дейч помер на 84-му році життя. Він підтримував окупацію Криму Росією на так званому “кримському референдумі”, а при цьому мав звання “Героя України”.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Крим.Реалії.

Відомо, що Дейч помер в одній з лікарень Москви, куди його госпіталізували після погіршення самопочуття через коронавірус.

Український політик, екснардеп “Партії регіонів”. У 2002-2006 роках був головою Верховної ради Криму. Народний депутат України V-VII скликань (від 2006), “Герой України”.

Підписав звернення до польського Сейму з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом і проголосував за диктаторські закони 16 січня. Підтримав окупацію Криму у 2014 році.

Зокрема на так званому “кримському референдумі” 16 березня 2014 року Борис Дейч проголосував за приєднання Криму до РФ. Після чого він заявив про складання з себе повноважень народного депутата України, однак офіційно позбавлений повноважень не був і до закінчення у листопаді роботи Ради VII скликання залишався депутатом, у липні 2014 року був присутній на кількох засіданнях Верховної Ради.

Крім того, в серпні 2013 року експрезидент Віктор Янукович нагородив Дейча орденом “Герой України”.

Згодом у 2016 році українці створили на сайті президента петицію із вимогою забрати у нього це звання, проте вона не набрала необхідної кількості голосів.