Польща підвищила боєготовність засобів ППО після порушення повітряного простору

Польща підвищила боєготовність своїх сил протиповітряної оборони після того, як сьогодні вранці повітряний простір країни порушив «невідомий об’єкт».

Про це повідомив представник Оперативного командування ВПС Яцек Горишевський, повідомляє Polsat News.

Наразі ми знаємо, що повітряний простір Польщі було порушено вранці. Оперативний командувач виконав усі процедури, і про цей факт знають усі особи, які мають бути поінформовані. З метою забезпечення безпеки нашого повітряного простору у зв’язку з масованим ракетним нападом рф на територію України підвищено боєздатність наших засобів ППО, а також чергових пар винищувачів», – заявив Горишевський.

Військовий додав, що проводяться наземні пошуки об’єкта, який залетів на територію Польщі: «Наразі у пошуках місця втрати сигналу задіяно понад 20 військовослужбовців, тому всі варіанти розвитку подій детально вивчені та нічого не втрачено».

Він додав, що об’єкт або впав на територію країни, або продовжив летіти. Але, за інформацією військових, повідомлень про вибухи чи уламки не надходило.

Горишевський зазначив, що на даний момент немає інформації, чи є об’єкт частиною української системи ППО чи належить росіянам.

Видання Polsat News припускає, що невідомий об’єкт, найімовірніше, був російською крилатою ракетою Х-22 або Х-101.