Польща офіційно вимагатиме репарацій від Німеччини

Польша офіційно звернеться до Берліна з вимогою про виплату воєнних репарацій за завдану шкоду під час Другої світової війни.

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це заявив лідер правлячої партії “Право і Справедливість” Ярослав Качинський перед презентацією у Варшаві рапорту про втрати, яких зазнала Польща внаслідок агресії та німецької окупації під час Другої світової війни.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на  Rzeczpospolita.

“Сьогодні на Королівському замку у Варшаві буде остаточно ухвалено та оголошено рішення про те, що Польща звернеться (до Німеччини – ред.) про виплату воєнних репарацій, про відшкодування за все, що німці зробили в Польщі протягом 1939 – 1945 років”,- заявив Качинський.

Він визнав, що очікує негативної реакції німецької влади на це рішення. Втім, підкреслив він, за такі справи часом треба боротися багато років.

“Ми не обіцяємо швидкого успіху. Ми лише кажемо, що це – польський обов’язок, це – усунення певного недоліку, певної прогалини у нашій діяльності як суверенної держави. І ми, нарешті, повідомляємо про те, про що треба було повідомити вже давно”, – підкреслив Качинський.