Поліція затримала підозрюваного у вбивстві правозахисниці Ноздровської

За словами адвоката загиблої, затриманий - "найлегша, проста версія, що лежала на поверхні".

Поліція встановила і затримала особу, яка «обґрунтовано підозрюється у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської».

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив:  «Докази більш ніж вагомі. Не потрібно домислів. Інформація буде повністю розкрита після завершення слідчих дій».

Повідомляється, що правоохоронці відновили увесь маршрут загиблої Ірини у день її зникнення. Від станції метро «Героїв Дніпра» до селища Демидів, на Київщині. Крім того, встановлено та опитано усіх шістьох водіїв маршрутних автобусів, які цього дня, з 17:00 до 18:00 рухалися вказаним маршрутом. Поліцейські провели поквартирні і побудинкові обходи, опитавши понад тисячу мешканців селища Демидів.

За інформацією ЗМІ, підозрюваним виявився Юрій Вікторович Россошанський, який доводиться батьком Дмитру Россошанському – водію, який у вересні 2015 року збив насмерть сестру Ноздровської – Світлану Сапатинську.

“Під час допиту він (Юрій Россошанський – ред.) сказав що на зупинці відбулась сварка, після чого він достав ніж, та завдав потерпілій ударів у шию. Після скоєння злочину він відтягнув її до річки, одежу на якій залишилася кров, спалив у себе вдома у пічці”, – повідомило джерело.

Однак адвокати і родичі вбитої правозахисниці мають сумніви, що затриманий за підозрою у її вбивстві Юрій Россошанський, є реальним виконавцем злочину.

“Говорити, що у Юрія Россошанського були мотиви і у справі поставлено крапку – не можна. Захист водія Дмитра Россошанського може використовувати закон про амністію (“Закон Савченко”- ред.), тож Дмитро міг би досить швидко вийти за амністією. Відповідно, мотив для його батька жорстоко вбивати Ноздровську дуже “натягнутий”, – впевнений адвокат загиблої Анатолій Худяков.

Він підкреслив, що у нього та інших  адвокатів виникають «великі питання»,  у зв’язку з тим, що правоохоронці не дають їм ознайомлюватися з матеріалами справи.

“Чи не хочуть від нас щось приховати? Бо ми миттєво побачимо, якщо доказова база – слабка”, – зазначив Худяков.