Поліція Харківської області планує придбати російські автомобілі

В автомобілі буде бензиновий тип двигуна та механічна коробка передач. Замовник просить нові машини — 2021 року випуску, щонайменше трьох років гарантії чи щонайменше 100 000 кілометрів пробігу.

Управління поліції охорони в Харківській області планує придбати у лізинг шість російських автомобілів. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на KHARKIV Today.

У документації вказано чотири автомобілі LADA NIVA Classic білого кольору і два — сірого кольору. Таким чином, шість машин у лізинг коштуватимуть 510 882 гривень. Відповідний тендер опубліковано на сайті публічних закупівель ProZorro.

У машині передбачені подушки безпеки водія, іммобілайзер, обігрів зовнішніх дзеркал, аудіопідготовка (тільки джгути проводів), світлова акустична панель “Стріла Ultra Slim”, антикорозійна обробка.

Згідно з документацією, сума авансового лізингового платежу становитиме не більше ніж 30% вартості предмета лізингу, термін лізингу — 12 місяців, від лізингодавця просять страхування у розмірі 130 тисяч та 260 тисяч гривень.

Читайте нас у telegram