Поліцейські припинили діяльність Криворізького “смотрящого” який постачав в колонію наркотики

Про це сьогодні, 5 березня, під час брифінгу повідомили заступник начальника облуправління стратегічних розслідувань Віктор Діденко та керівник слідчого відділу поліції області Віталій Даниленко.

Сам підозрюваний був засуджений за майнові злочини – крадіжки та грабежі, і був направлений для відбування покарання до Криворізької виправної колонії.

Знаходячись в місцях позбавлення волі та не бажаючи підкорюватися встановленим правилам, швидко здобув авторитет серед засуджених. Маючи зв’язки у кримінальному середовищі, отримав в колонії статус «смотрящого» за установою», – зазначив заступник начальника управління стратегічних розслідувань Віктор Діденко.

Зокрема відомо, що зловмисник координував та організовував протиправну діяльність як в установі відбування покарань, так і за її межами. Призначав собі помічників з числа засуджених, підтримував зв’язок з місцевими кримінальними авторитетами, брав участь у розподілі так званого «общака».

Крім того, встановлено причетність зловмисника до організації каналу постачання наркотиків у колонію. Саме він організував передачу «метадону» на територію установи.

За словами Віталія Даниленка, він залучив 27-річного жителя міста Кривий Ріг, якому надавав вказівки щодо способу вчинення злочину, де забирати та куди поставляти наркотичні засоби тощо.

Поліцейські провели санкціоновані обшуки у приміщенні виправної колонії, на території м. Кривий Ріг та Дніпро. Вилучені мобільні телефони, наркотиків на 50 000 гривень, 12 000 гривень готівкою.

Крім того, за місцем мешкання матері «замовника» правоохоронці вилучили майже 20 мобільних телефонів, чорнові записи, грошові кошти у різній валюті (2 тис. гривень, 450 доларів США, 500 Євро), 17 мисливських ножів, наручники, банківські картки, флеш-носії.

За місцем мешкання спільника виявили та вилучили чорнові записи, сім-картки, банківські картки.