Politico: Путіна оголосили “невдахою року”

Американське видання Politico визнало російського диктатора Володимира Путіна "невдахою року".

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Politico.

“Мрія Володимира Путіна про велику Росію навряд чи здійсниться. Його повномасштабний наступ на Україну почав розвалюватися майже так само швидко, як і розпочався…

Путін давно прагне повернути Росії статус великої держави, який вона мала за часів Радянського Союзу.

Натомість його вторгнення відкинуло його країну до третьорядного статусу, нездатної здолати супротивника, якого вона недооцінювала і якого зневажала.

В умовах західних санкцій, коли її нафтовий експорт скорочується, а союзники дедалі більше відступають від смороду слабкості, Росія вдається до фіктивних референдумів і брязкання ядерними шаблями, намагаючись чинити тиск на Захід, щоб він дозволив Путіну створити видимість перемоги.

Інші б скоротили свої втрати і відступили, але впертість Путіна означає, що війна, швидше за все, затягнеться.

Для Європи це і надалі означатиме нестримну інфляцію, захмарні ціни на енергоносії, дефіцит добрив і газу, що чинитиме тиск на економіку і політичну систему.

Нездатність Путіна реалізувати свою мрію не означає, що він не буде продовжувати бути кошмаром для своїх сусідів”, передає видання Politico.

 Зазначається, що президент рф чіпляється за свою так звану “спеціальну військову операцію”.

Його рішення про призов сотень тисяч росіян призвело до того, що чоловіки призовного віку почали виїжджати з країни.

А українська армія навпаки, підбадьорена територіальними здобутками, західними поставками зброї та захопленою російською технікою, продовжує чинити тиск.

Путін потрапив до рейтингу у розділ “Мрійників” і його визнали “невдахою року”, а от російського міністра закордонних справ Сергія Лаврова в Politico назвали “темним дипломатом”. Лавров потрапив до розділу “Руйнівників”.

 “Маючи в своєму розпорядженні витончені пропагандистські інструменти, 72-річний міністр закордонних справ і його армія дипломатів успішно використовували глобальний апетит на газ і зерно і максимально використовували складні відносини Заходу зі своїми колишніми колоніями, використовуючи кожну надану можливість, щоб виставити Європу в дурному світлі – або ще гірше”.

Відзначається, що Лавров поширює брехню про те, що високі ціни на продовольство і дефіцит добрив викликані не вторгненням Росії в Україну, а західними санкціями.