Полісмени та Нацгвардійці провели оперативно-профілактичне відпрацювання території Лисичанська

Під час проведення заходів складено 30 протоколів про адміністративне правопорушення, вилучено 4 одиниці незареєстрованої мисливської гладкоствольної зброї, виявлено 8 фактів кримінальних правопорушень.

Заходи планувались і проводилися під загальним керівництвом Командування об’єднаних сил з метою профілактики, попередження та розкриття злочинів, стабілізації оперативної обстановки та забезпечення охорони публічного порядку і безпеки громадян.

Так, у п’ятьох місцевих мешканців поліцейськими виявлено та вилучено психотропні та наркотичні речовини. Патрульною поліцію виявлений факт перевезення вантажу з лісоматеріалами з документами, які потребують додаткової перевірки.

Крім цього, під час проведення обшуків, на території домоволодінь двох місцевих мешканців поліцейські виявили культивовані рослини коноплі та пістолет з набоями, йдеться у повідомленні прес штабу ООС.

Під час проведення заходів складено 30 протоколів про адміністративне правопорушення, вилучено 4 одиниці незареєстрованої мисливської гладкоствольної зброї, виявлено 8 фактів кримінальних правопорушень, розшукано одну особу за скоєння злочинів.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform