“Поки вони прислуговують агресору – загарбники вбивають людей на Херсонщині” – Венедіктова

Напередодні народному депутату України Олексію Ковальову повідомили про підозру у державній зраді та пособництві державі-агресору.

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на фейсбук-сторінку Генерального прокурора України.

Як пише Ірина Венідіктова, то на початку окупації він поїхав на Херсонщину нібито працювати з виборцями та захищати від мародерів свій бізнес, яким не може займатися під час парламентської діяльності.

Вона зазначила, що є свідчення про те, що народний обранець організовував вивезення солі й зерна до рф.

«Консерва» відкрилась його ФБ-постом із захопленням планами повномасштабної інтеграції аграріїв Херсонщини в економічну модель рф і наполяганням, що «росія назавжди». Власне цим загарбники і поставили його займатися в окупаційному органі на псевдопосаді «заступника голови уряду Херсонської області», яку він обійняв”, – написала Венедіктова.

Генеральний прокурор України наголосила, що поки вони прислуговують агресору, на Херсонщині вбивають цивільних їхніх сусідів і друзів – загарбники ґвалтують, нищать інфраструктуру, а ще викрадають обраних мерів та сільських голів, на чиї місця приходять колаборанти.

З моменту військової агресії правоохоронними органами області зафіксовано факти викрадення або зникнення 457 осіб. Окупанти продовжують незаконно утримувати 151 особу, серед яких депутати місцевих рад, директор Новокаховського ліцею №10, колишній Херсонський міський голова, 8 правоохоронців та інші громадяни.