“Подяку” у вигляді елітного позашляховика отримав керівник НААН України

Слідчі Нацполіції подали до суду клопотання про обрання керівнику НААН запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Слідчі управління розслідування корупційних злочинів подали клопотання до суду про обрання директору Національної академії аграрних наук України запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення його від посади.

Запобіжний захід став результатом підозри у вчиненні кримінального правопорушення, директор сприяв у призначенні на посаду керівника одного з державних підприємств, що входять у структуру НААН України, інформує МВС.

У свою чергу новопризначений керівник мав не перешкоджати укладанню договорів про спільну діяльність між державним підприємством та конкретно визначеними суб’єктами господарської діяльності.

Правоохоронці встановили, що підозрюваний сприяв зарахуванню цієї ж особи до списку претендентів на заміщення вакансій академіків і подальшій передачі відповідних матеріалів на розгляд Президії НААН. За свою допомогу фігурант отримав “подяку” – елітний позашляховик.

Результатом необдуманих дій науковця може стати позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

“Кий-Інфо” повідомляв раніше, що поліцейські нарахували у березні 109 громадян, які порушили порядок в’їзду до Криму.

Про вимагання елітної автівки “Кий-Інфо” писав раніше. СБУ впіймала президента саме тоді, коли він обіцяв “віддячити” за іномарку.

Фото: mvs.gov.ua