Поблизу Чернівців висадили лавандове поле (фото)

Лавандове поле в селі Магала розташований біля траси Чернівці - Житомир, приблизно за 10 кілометрах від обласного центру.

У селі Магала, недалеко від Чернівців ентузіасти висадили й відкрили для відвідувачів лавандове поле площею 1,5 гектара. Про це пишуть “Економічні новини” з посиланням на публікації в соціальній мережі.

Лавандове поле в селі Магала розташований біля траси Чернівці – Житомир, приблизно за 10 кілометрах від обласного центру. Працює поле щодня з 9:00 до 20:00. За словами власників, поле лаванди на Буковині цвісти ще близько двох тижнів. Вартість вхідного квитка для дорослих – 100 грн, дитячий – 50 грн.

Сюди вже активно почали з’їжджатися туристи щоб відвідати поле, сфотографуються на тлі квітів, купити сувеніри та букети з квітами.

«У минулі вихідні ми відкрили наше лавандове поле для відвідувачів. Після дощів настали сонячні дні і лаванда зараз активно процвітає. Все більше і більше туристів до нас приїжджає, підготували для них цікаві локації для фотосесій », – розповіла власниця поля Мирослава Мерешко.

Для гостей підготували фотозоні, капелюшки і плетені кошики. Відвідувачі можуть прийти на поле зі своїми пледами, покривалами, продуктами і напоями і відпочивати там протягом дня

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform