План Росії щодо можливого вторгнення в Україну: що відомо розвідці США

Оцінка американської дипломатії повідомляє, що Путін може зважитись на вторгнення на початку наступного року, оскільки його війська знову збираються біля кордону.

Сполучені Штати поділилися з європейськими союзниками розвідувальними даними, включаючи карти, які показують нарощування російських військ і артилерії для підготовки до швидкого, широкомасштабного прориву в Україну з кількох місць. Про це повідомляє Bloomberg.

Ці розвідувальні дані протягом останнього тижня були передані деяким членам НАТО, щоб підтвердити занепокоєння США щодо можливих намірів Путіна та щоб стримати його від будь-якого вторгнення. При цьому європейські лідери безпосередньо спілкуються з президентом Росії.

За сценарієм Bloomberg:

  • російські війська переходитимуть до України з окупованого Криму, кордону з Росії та через Білорусь;
  • одночасно орієнтовно 100 батальйонних тактичних груп – потенційно 100 000 солдатів. Вони можуть бути розгорнуті для “операції на перетятій місцевості та в умовах холоду”;
  • вона охоплює більшу територію і підготовлення до потенційно тривалої окупації.

Відомо, що минулого тижня Путін заперечив будь-який намір вторгнення, але його дії привернули увагу США та їх союзників, яких він звинуватив у тому, що вони не сприйняли російські “червоні лінії” щодо України достатньо серйозно.

Підписуйтесь на наш канал telegram