Пішов воювати, щоб покращити матеріальне становище. Зізнання полоненого з росії ( ВІДЕО)

Старшого лейтенанта, кадрового офіцера російської армії Михаїла Булахова, бійці 1-го загону ССО АЗОВ взяли в полон під час штурму ворожих позицій.

Підписуйтесь на нас у telegram

Полонений авабадітель родом з української Кубанщини.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на ССО Азов.

Чоловік сказав, що воювати пішов через бідність. До речі, він був куратором місцевої творчості по Z -розмальовуванню техніки.

Михаїл розповів, що ті люди, які відмовлялись брати участь у війні, то їх чекав або трибунал або звільнення. Тому вони сіли у камаз, доїхали о Джанкой, а звідти дістались до одного із населених пунктів України.

Як промивали мізки окупантам

“Нам показували відеоматеріали, пояснювали, що тут ( в Україні) є фашизм, націоналізм, і ми їдемо звільняти від цього Україну”. Полонений розповів, що у представлених відеоматеріалах було знущання українців над ветеранами війни, вбивство молоді, яка ставала на захист.

Як свідчить переписка із телефону окупанта, то росіяни намагались просунутись до Карпат.

Чи підтримують вони війну

Спочатку Михаїл вважав, що робить добру справу, але зараз має двояку думку.

Лейтенанту обіцяли грошове забезпечення у розмірі 450 тис рублєй та за 3 місяці виплатили тільки половину. Місячна платня – 40 000 грн в місяць.

Куди витрачали гроші ці кацапи

Замість того аби відправити кошти родині, військові витрачали їх на повій. Та зраджував своїй дружині на окупованих територіях.

Окупант повідомив про те, що командування дало наказ живцем не здаватись і підриватись гранатою, в разі загрози потрапити в полон. Втім Булах вирішив здатися, а не виконувати накази начальства, яке тепер від нього відхрещується.

Булах має родичів в Україні

Окупантам наказували не здаватись у полон, а самоліквідовуватись за допомогою гранати.