Підозрюваний у вбивстві маленької дівчинки повісився у слідчому ізоляторі Херсона

Сьогодні, 23 квітня, у слідчому ізоляторі Херсона вкоротив собі віку 62-річний мешканець села Щасливе, арештований за підозрою у зґвалтуванні та убивстві 7-річної Марійки Б (розслідування цього злочину набуло величезного розголосу в Україні).

Через побоювання, що у загальній камері педофіла прикінчать самі ж арештанти, його утримували у «боксі» лише з одним, трохи молодшим сусідом, також підозрюваним у скоєнні тяжкого злочину. Тож убивця дочекався, поки співкамерник засне, подер на клоччя постільну білизну. З неї зробив мотузку, причепив її до віконної решітки, і поліз у зашморг. Коли сусіда прокинувся, і побачив, що той висить під вікном, покликав з коридору інспектора. Але рятувати підозрюваного в убивстві малечі вже було пізно.

Перед самим затриманням, ще у Щасливому, раніше судимий нелюд уже намагався покінчити з собою – перерізав вени на руках. Але поліцейські тоді нагодилися вчасно: зупинили кров, і викликали медиків. У особовій справі арештованого, яка знаходиться у СІЗО, фігурувала помітка, що той має схильність до суїциду. Проте у камері він до останнього моменту поводився спокійно – не порушував режиму, не відмовлявся від їжі, і з 58-річним співкамерником не конфліктував. Либонь, він усе для себе вже вирішив, і тільки очікував слушної миті, аби назавжди втекти від правосуддя, презирства й ненависті громади.

Не забув підозрюваний залишити по собі й передсмертну записку. Її забрала слідчо-оперативна група з Херсонського відділу Національної поліції, співробітники якого оглядали камеру. Зміст документу не розголошується, та за неофіційною інформацією, він полягав у тому, що загиблий просив пробачення у своєї дочки та ще раз наполягав на своїй невинуватості. Втім, дані кількох експертиз свідчать геть про інше…