Під Офісом Президента проходить акція на підтримку Сергія Стерненка (оновлено)

Акції на підтримку Стерненка проходять в більшості областей України, а також в інших країнах.

Сьогодні, 23 лютого на Банковій під Офісом Президента проходить акція на підтримку екслідера одеського Правого сектору Сергія Стерненка. Як передає з місця подій кореспондент Кий-Інфо, на вулицю Банкову підігнали близько 15 автозаків та велику кількість правоохоронців.

Втім, правоохоронці не перешкоджають присутнім підходити до брами перед будівлею ОП, але до самої будівлі підступу немає. У охочих приєднатися до акції, кордон поліції перевіряє особисті речі на наявність заборонених предметів.

Між активістами та поліцією відбулися сутички. Поліція застосувала сльозогінний газ. Учасникам акції вдалося зірвати захисні шоломи з декількох силовиків. З одного силовика стягнули бронежилет та захисну амуніцію. Згодом амуніція була повернута правоохоронцям. Головна вимога активістів – пропустити їх ближче до офісу президента.

Нагадаємо, що 23 лютого 2020 року Приморський суд Одеси визнав громадського активіста Сергія Стерненка винним у справі про викрадення. Його засудили загалом до семи років ув’язнення і трьох місяців та конфіскації половини наявного майна за обвинуваченням у розбої.

Фото: Кий-інфо