[:ua]Під американськими гусеницями [:]

Іхнє «отєчество» знову в «опасності». Тільки для одних «отєчество» - то напхані загребущими руками у офшорні сейфи мільярди. Через санкції, введені за агресію проти України, чимало патріотів рубля не можуть доп’ястися до своїх кровних доларів. Для інших «отєчество», то незрозумілі «скрєпи» за які вони гинуть від Донбасу до Сирії. Туди «скрєпніков», за словами уральської вдовиці прапорщика Матвєєва, «посилають, як свиней на забій».

[:ua]

До нового санкційного списку росіян, визначеного Мінфіном  США, було внесено 114 чиновників і керівників держкомпаній найвищого рангу, а ще – 96 бізнесменів, зі статками понад мільярд доларів. Уся кремлівська еліта.

Спершу у Москві зраділи. Мовляв, американці переписали багатіїв із «Форбсу», про яких і так усі знають. Ще й заявили, що присутність їх у списку не тягне на автоматичне введення санкцій. Словом,  «Іскандери» знову реготали з американської гармати, що гуркнула по російським горобцям….

Насправді, американці грають з відкритими картами. Вони оголосили прізвища тих, кого взяли на приціл. І будьте впевнені, не знімуть пальця з курка, доки не «відстріляють» усіх. Когось  із колоди витягнуть раніше, когось пізніше.

Загибель «вагнерівців» у Сирії, а точніше розгром одного із елітних «неофіційних» військових підрозділів Росії, то криваве відлуння санкційного списку. Зафіксувавши нічне просування росіян до нафтопереробного заводу, який контролювали антиасадівські демократичні сили, американці запитали: чи раптом «не заблукали»  там чергові  «псковські десантники» і попередили про атаку. «Нас там нєт!», – гордо відповіли «партнери» по антиідилівській коаліції. Дійсно, незабаром, як нікого й не було…

Звернемо увагу, «вагнерівців» попередили про санкції. «Скрєпні»  не повірили,  як до останнього не вірили у дієвість санаційного списку кремлівські патріоти рубля.  Перших уже немає серед живих,  до – других нарешті дійшло. Та так, що верховний  головнокомандувач  Владімір Путін на кілька днів зник із пропагандистських екранів-радарів. Мабуть, намагався зрозуміти куди дійшло: вже в голову чи поки нижче спини?

Розгром  частини «вагнерівського» угруповання, то перше від часів в’єтнамської війни зіткнення американців з росіянами.  Міністр оборони США Джеймс Меттіс заявив, що з їхнього боку обійшлося без втрат. У росіян щонайменше двісті вбитих.  Військові шпиталі Москви і Санкт-Петербурга «нафаршировані» пораненими. Донецький заколотник  Стрєлков-Гіркін вважає, що кількість загиблих може досягати шестисот. Правда, офіційний Кремль  заявив, що у них, як і в американців, «практично» без втрат. Серед російських армійців загиблих немає, а тих, чи то найманців, чи невідомо кого, не двісті, а лише п’ятеро чи п’ятнадцятеро.  Мабуть, поїхали на заробітки до сирійських бедуїнів  встановлювати у шатрах сантехніку і класти плитку.  А підлі америкоси  їх сприйняли за озброєних терористів.

З Росії сто разів можуть заявляти, що офіційно до приватної військової компанії «Вагнер»  Міноборони не має ніякого відношення. Там просто колишні їхні спеціалісти «широкого профілю». Але «вагнерівці» й інші «неофіційні» банди російських відставників-найманців безпосередньо контролюються з Москви, їхні операції планують у російських армійських штабах. І зброю вони купують не в сирійських воєнторгах. Фінансування, у тім числі і виплату підйомних, бойових і похоронних, ведуть структури афілійовані з Кремлем, за наказом верховного.”

[:]