Піарник Партії регіонів виявився “міністром” інформації в ДНР

СБУ повідомила про підозру ексзаступнику міністра інформації терористичної організації «ДНР»

У Києві слідчі Служби безпеки України повідомили про підозру ексзаступнику міністра інформації терористичної організації «ДНР».

За даними досудового слідства, підозрюваний обіймав цю посаду у 2014-2016 роках. Він публічно закликав населення регіону до підтримки офіційної позиції керівництва самопроголошеної «ДНР». Також «посадовець» активно пропагував політико-територіальну інтеграцію тимчасово окупованих територій Донбасу з Російською Федерацією та агітував голосувати за фейкову ініціативу на псевдовиборах, – йдеться на сайті відомства.

Нагадаємо: Фото: СБУ затримала агента ФСБ РФ

Співробітники спецслужби задокументували, що через деякий час ексзаступник міністра через РФ повернувся на підконтрольну українській владі територію поза встановленими пунктами пропуску. У Києві зловмисник відразу почав працювати політтехнологом та піарником проросійських громадсько-політичних структур.

Оперативники СБ України встановили у Києві місце проживання експосадовця так званої «ДНР». Під час процесуальних заходів у його приміщенні правоохоронці виявили та вилучили комп’ютерну техніку і матеріали, які підтверджують злочинну діяльність.