Перший соціалізований кіт в Україні: житомирський кіт Міккі потрапив до Книги рекордів

Досліджуючи поведінку кота, упевнилися в тому, що він дуже спокійний і дружелюбний.

Кіт Міккі, власницею якого є житомирянка Наталія Зубарева, потрапив до Книги рекордів України у категорії “Унікальні тварини”, як перший соціалізований кіт в Україні. Диплом рекордсмена 25 листопада власниці кота вручила представниця Книги рекордів України Юлія Більовська. Про це повідомляє Суспільне.

“Цей рекорд дійсно унікальний. По-перше, він є першим в цій категорії. Крім того, дослідивши поведінку тварин, ми встановили, що Міккі дійсно є унікальним котом. Його знайшли на вулиці – він, можна сказати, виграв лотерейний білет. Ми присуджуємо рекорд “Перший соціалізований кіт в Україні” в категорії “Унікальні тварини” і оголошуємо, що рекорд встановлений”, – каже Юлія Більовська.

Кота звати Міккі, йому п’ять з половиною років, він важить вісім з половиною кілограмів. По місту господиня возить його у візку, що йому подобається. Разом із котом вона відвідує магазини, ресторани, концерти, бібліотеки, парки.

“Характер у нього сангвіністичний, але він може і лапкою вдарити, і характер показати. Але він має виховання – це моя авторська методика, яка включає новий підхід до вигулу кота – навчити кота гарно реагувати на людей, тобто бути соціалізованим у повному розумінні цього слова. Він знає команди: “ходити”, “лежати”. Це не дресура, це просто стиль життя, коли кіт, виходячи з дому, стає котом-компаньйоном. Відчуваю незрівнянну радість, тому що п’ять років були непростими, люди по-різному реагують на те, що я вожу кота в дитячій колясці. Але я вважаю, що це започаткує нову епоху поводження з тваринами – любові до тварин і, можливо, й інші коти вийдуть на вулицю. Можливо, ми будемо бачити наших шикарних улюбленців разом із нами на вулицях”, – говорить Наталія Зубарева.

Читайте нас у telegram