ПЕРШІ В СВІТІ ЕКООКУЛЯРИ З КАВИ ВИРОБЛЯЄ УКРАЇНЕЦЬ

Окуляри з кави - не фантастика, а новий, модний тренд української компанії Ochis, що розробила лінійку окулярів Оchis Сoffee. Засновник бренду Максим Гавриленко – спадковий оптик з 15 річним досвідом.

Окуляри з кави – не фантастика, а новий, модний тренд української компанії Ochis, що розробила лінійку окулярів Оchis Сoffee. Засновник бренду Максим Гавриленко – спадковий оптик з 15 річним досвідом. Це перші окуляри з вторинної сировини, які хлопець запропонував виробляти з кави та льону.


«Головна ідея окулярів – абсолютна відмова від нафтового пластику. Замість нього ми використовуємо біополімер на основі кави, льону та натуральних олій», – йдеться на офіційному сайті проекту.
Окуляри мають природний запах кави, кажуть в Ochis. Оправа повністю розкладається у ґрунті чи воді, перетворюючись на природне добриво для нових рослин. Причому, розкладається у сто разів швидше, ніж пластик.

Органічний склад майбутньої оправи склеюється унікальним натуральною речовиною на основі олії сої. Потім пласти пресуються та обробляються на цифровому станку з математичною точністю. Після цього, вручну, оправу доводять до рівня досконалості.
Дужки можна підлаштовувати для зручності, а лінзи захищають від ультрафіолету. У підсумку виходить міцна, легка оправа з матовою поверхнею, оксамитовим тактильним ефектом та ергономічною, зручною посадкою на обличчя. Середня ціна – трохи більше 2 000 гривень.