Перші леді України та Ізраїлю запланували спільний захід із безбар’єрності

Дружина Президента підкреслила, що Ізраїль – прогресивна країна, відома своїми концептуальними поглядами в багатьох процесах й цьогоріч відзначається 30-та річниця встановлення дипломатичних відносин між Україною та Ізраїлем.

Дружина Президента Олена Зеленська обговорила з дружиною Президента Ізраїлю Міхаль Герцог питання інклюзивної освіти, гендерної рівності та безбар’єрності й запланували спільний захід. Про це перша леді України написала на своїй сторінці у Facebook.

“Серія двосторонніх заходів з першими леді різних країн світу триває. Мала нагоду поспілкуватися з дружиною Президента Ізраїлю Міхаль Герцог. Вона брала участь у Київському саміті перших леді та джентльменів і звернулася до учасників події у натхненному відео. Я рада, що наше спілкування триває, а платформа “м’якої сили” лише сприяє цьому”, – зазначила вона.

Олена Зеленська розповіла, що Міхаль Герцог стала першою леді Ізраїлю чотири місяці тому й обрала своїм напрямком діяльності роботу з ментальним здоров’ям окремих груп населення та питання єдності нації.

Дружини президентів України та Ізраїлю під час розмови обмінялися досвідом та обговорити реалізацію права на освіту людей з особливими освітніми потребами. За словами Зеленської, було домовлено про передачу інформації та досвіду щодо системи інклюзивної освіти Ізраїлю. Також перші леді обговорили питання гендерної рівності й безбар’єрного простору.

“Ми запланували спільний захід для обміну найкращими практиками в напрямку розбудови простору та життя без бар’єрів”, – зазначила Олена Зеленська.

Як повідомлялося, 23 серпня у Києві на території Національного заповідника “Софія Київська” з ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської відбувся Київський саміт перших леді та джентльменів “М’яка сила в новій реальності”.

У заході взяли участь перші леді Бразилії, Держави Ізраїль, Коста-Рики, Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Республіки Сербія, України, Федеративної Республіки Німеччина, Хорватії, а також дружина Президента Європейської ради та донька Президента Ліванської Республіки.

Підписуйтесь на наш канал telegram