ПАСІЧНИКИ ЗНОВУ БЛАГАЮТЬ ПРО ДОПОМОГУ

В селах України щороку повторюється масове отруєння бджіл, цей рік не виключення

Доброго дня, хоча самі вирішуйте після побаченого чи добрий сьогодні день. Сьогодні мені зателефонував наш житель с. Березівка пасічник Антоненко Андрій і запросив приїхати. В Андрія в дома 70 -ть вуликів бджіл. Бджільництвом сім’я Андрія займається все життя спочатку дід, батько тепер він, – пише Пінчук Сергій з Чернігівської області, повідомляє Кий-інфо


“І те що я побачив, передати важко, без сліз дивитися не можна. Біля кожного вулика гори загиблих бджілок , а деякі б’ються в конвульсії.
Зі слів Андрія: “- ось уже третій чи четвертий день гинуть бджоли, після того як місцеві аграрії агро фірма Дружба Нова – корпорації Кернел, почали вносити хімікати, каже Андрій, от і сьогодні десь гуде техніка. Тут їздила так звана стрекоза в день, а на ранок бачите яка біда.”
Тому мною негайно було прийняте рішення, викликати на місце представників держпродспожив служби. Хочу подякувати керівнику Ріпкинського районного управління Дадашеву Дадашу Касумовичу за миттєве реагування. На даний час 10:30 в нашій присутності представники служби проводиться відбір проб біля кожного вулика. Так само будуть відібрані проби і решті сіл.”, – продовжує Сергій.

“Нас труять!!!! Любі друзі, хочу поділитися своїм болем та розпачем. Зранку 24 квітня агрофірма “Дружба-Нова”, не попередивши нікого, проводила обробку своїх полів гербіцидами, які є токсичними та небезпечними для всього живого. В результаті цього постраждали пасіки в с.Яблуневе Ніжинського району. Люди втратили до 90% бджоли, а тут ж саму отруту, від якої загинули комахи, вдихали люди, що проживають в районі цегельного заводу та Космонавтів!
Агрофірми по всій Україні порушують всі правили та закони, наражаючи на небезпеку нас з вами!!! Законом України заборонено обробляти землю токсичними речовинами в світлу пору доби та під час вітру. Агрофірма “Дружба-Нова” в гонитві за надприбутками наплювала на наше з вами здоров’я, а люди, які повинні контролювати виконання законів цій сфері, самоусунулись, хоча отримують зарплатню з наших податків.”, – Олександр Музиченко.