Партія Путіна має свою ПВК і активізує рекрутинг, – розвідка

Партія російського диктатора Володимира Путіна має власну приватну військову компанію “Еспаньола”. Путінський режим активізував рекрутинг.

Про це повідомляє Кий-Інформ з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони у Telegram.

Путінська партія “Єдина Росія” обзавелася власною приватною армією. Так звана ПВК “Еспаньола” раніше перебувала у структурі батальйону “Восток” як добровольчий підрозділ російських ультрасів.

З 2023 року “Еспаньолу” путінський режим проголосив приватною військовою компанією. За гроші “Єдиної Росії” почали активний рекрутинг до ПВК.

За даними розвідки, до неї беруть ультрас, російських радикалів, симпатиків нацистської ідеології, а також пересічних цивільних осіб із зубожілих “суб’єктів” РФ та тимчасово окупованих територій України. Останніх, як зазначає ГУР, використовують у “м’ясних штурмах”.

У пунктах рекрутингу до “Еспаньоли”, які діють на окупованих українських територіях, добровольцям за участь у бойових діях проти України обіцяють по 220 тисяч рублів на місяць. Контракт – мінімум на пів року.

Також охочих заманюють страховими виплатами: легке поранення – 1 млн рублів, середнє – 2 млн рублів, важке – 3 млн рублів, загибель – 5 млн рублів.

“Утім фінансова мотивація слугує лише обгорткою. Для більшості новобранців перший же бій є квитком в один кінець. Загиблих та важкопоранених з числа рекрутованого “гарматного м’яса” росіяни не вивозять з поля бою, оформлюють “зниклими безвісти”, щоб не платити родичам рублів за посланого Москвою на смерть годувальника”, – зазначає ГУР.