Парламент ухвалив закон щодо спорту ветеранів війни

Головною метою створення окремого виду спорту - спорту ветеранів війни є соціально-психологічна підтримка учасників антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил України.

Підписуйтесь на нас у telegram

Верховна Рада ухвалила Закон “Про внесення змін до Закону України “Про фізичну культуру і спорт” щодо спорту ветеранів війни”.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Укрінформ.

Згідно з документом, спорт ветеранів війни – це напрям спорту, що забезпечує залучення ветеранів війни та членів їхніх сімей до занять спортом із метою їх психологічної та соціальної адаптації, участь і підготовку спортивних команд ветеранів війни у всеукраїнських та міжнародних спортивних заходах.

Передбачається, що розвитком відповідного напряму займаються центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції гідності, членів сімей ветеранів та осіб, на яких поширюється чинність Закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також інші суб’єкти сфери фізичної культури і спорту.