Паралельна реальність української псевдоеліти

Масові поліцейські облави і репресії господарів незареєстрованих котів і собак. Штраф за пологи морської свинки в домашніх умовах. Лідер радикально-демократичної партії, що виграв півмільйона у лотерею тричі поспіль, тризуби над Кремлем та спецоперація США з вирощування майбутніх лідерів української нації.

Атмосфера абсурдного сюрреалізму захлеснула Україну. До такого висновку можна прийти аналізуючи інформаційні меседжі останніх днів. Складається відчуття існування двох паралельних реальностей або вимірів. В одному з яких живуть звичайні люди, а в іншому владна каста, геть відірвана від реального життя.

На початку тижня стало відомо, що група депутатів у складі 20 (!) осіб зареєструвала законопроект № 7220 «Про запровадження обліку домашніх та безпритульних тварин». Зазначені у ньому чергові «покращання». ставлять під великий сумнів адекватність народних обранців. Наведемо деякі пункти законопроекту.

– обов’язкова поголовна реєстрація всіх тварин з оплатою як самої реєстрації, так і кожного року життя улюбленця

– видача звіру жетона з довічним порядковим номером

– реєстрація тварини не пізніше двох місяців після народження або через п’ять днів після придбання

– повідомлення ветеринарної служби про смерть тварини та отримання дозволу на її поховання на спеціально відведеному кладовищі або крематорії

– здача трупа тварини тільки разом з реєстраційним жетоном

– заборона пологів тварин на дому, можна тільки в спеціальних клініках або кінологічних клубах

Контроль за вказаним словоблудством покладається на Національну поліцію, яка буде перевіряти умови утримання, наявність реєстрації, жетона і таке інше. Слід зазначити, що “феєрична” законодавча ініціатива оснащена значною кількістю штрафів. Вочевидь, таким чином депутати подбали про наповнення казни.

Підсумовуючи сказане, суть діяльності обранців причетних до вказаного законопроекту можна звести до процесу яким займається кіт коли йому нічим зайнятися. Але ж це тільки початок.

25 жовтня стало відомо, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко задекларував одразу три виграші у лотерею на загальну суму 571 тисяча гривень. При чому в коментарях заявив, що міг би про це і не згадувати, але громадянський обов’язок змусив. У «витонченій» реальності пана Ляшка, мільйонер – популіст з вилами і сумнівною репутацією, може не перейматися, що така дрібниця як півмільйона в лотерею зіпсують його імідж. Адже все одно проголосують, а за фартового тим більше.

Ну і як тут не згадати Петра Олексійовича з його роздумами на тему “зрадофілів” і криво стоячих тризубів над Кремлем. У його паралельній реальності, Порошенко міцно обійняв посаду «Батька української нації» з щирою вірою у те, що все позитивне в країні походить виключно від його особистості. І тут навіть байки Дмитра Гордона про спеціальну підготовку у США двох майбутніх президентів України його не збентежать.

Непохитне бажання залишити все як є при зовнішній імітації бурхливої діяльності шляхом псевдореформ є головною характеристикою всього правлячого класу в Україні. Віра в масовий ідіотизм українського населення є їх головною опорою. Впевненість у власній безкарності безперечно приведе їх до краху, як привела колись Віктора Федоровича з його бандою. Сумно, що на той час, під вагою їх дурості і для України може настати година руїни.