Палата представників США ухвалила законопроект про підтримку кібербезпеки України

За законопроект про співпрацю з Україною в сфері кібербезпеки проголосували 404 члени Палати представників Конгресу США.

Палата представників Конгресу США схвалила проект “Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки”, що спрямований на просування активнішої взаємодії між Україною і США, в умовах протидії російській гібридній агресії.

“Документ передбачає допомогу Україні в удосконаленні стратегії кібербезпеки, зокрема, щодо посилення захисту комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності України від російських інформаційних та комунікаційних технологій, сприяння участі України у програмах обміну інформацією”, – повідомляє посольство України в США.

Також законопроект підтверджує відданість Сполучених Штатів Америки Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО.

Співавторами документа виступили члени Конгресового українського Кокусу, конгресмен-демократ Брендан Бойл та конгресмен-республіканець Браян Фітцпатрик.

Перед набуттям чинності законопроект має бути проголосований Сенатом та підписаний Президентом США.