П’ятому фігуранту корупційної схеми на ремонті судна “Маяк” повідомлено про підозру

З приватним підприємством було безпідставно укладено додаткову угоду, якою без обґрунтування змінено умови оплати робіт, та перераховано бюджетні кошти без фактичного виконання вказаних робіт.

Київська міська прокуратура повідомила про підозру у заволодінні 8,1 мільйонами гривень на ремонті судна “Маяк” п’ятому фігуранту справи.

Подільською окружною прокуратурою м. Києва у межах провадження щодо розкрадання коштів, виділених на ремонт річкових суден, повідомлено про підозру п’ятому фігуранту – колишньому начальнику Державної установи “Держгідрографія”.

Згідно з матеріалами розслідування, у 2018 році між ДУ “Держгідрографія” та підрядною компанією був укладений договір на проведення робіт з ремонту річкових суден на майже 16 млн грн.

Керівники державної установи, вступивши у змову з підрядником, шляхом усунення від роботи не підконтрольних їм голови та членів тендерного комітету Філії державної установи “Держгідрографія” “Дніпровський район Держгідрографії”, забезпечили йому перемогу у тендері.

Як наслідок, понад 8 млн грн, отриманих з бюджету на ремонт річкового судна “Маяк”, директором підрядної компанії були перераховані на рахунки фіктивних підприємств та у подальшому розподілені між учасниками злочину.

Відповідно до висновку судово-економічної експертизи ДУ “Держгідрографія” завдано збитків на загальну суму понад 8,1 млн грн.

Раніше у даному провадженні повідомлено про підозру ще чотирьом учасникам схеми – заступнику начальника Державної установи “Держгідрографія”, директору підрядної організації – переможцю тендера, ексначальнику філії ДУ “Дніпровський район Держгідрографії” та фізичній особі – співорганізатору злочину.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Крім того, слідством встановлено додаткові епізоди заволодіння бюджетними коштами даною групою осіб, яким буде надана оцінка у ході подальшого розслідування. Досліджується причетність до вказаного злочину інших керівників державної установи.

Нагадаємо, “Кий-Інфо” повідомляло, що “Сумиобленерго” вивели у тінь понад 80 млн грн.