П’ятого червня відбудеться Всеукраїнський велодень

За маршрутом учасників заходу передбачено тимчасове обмеження руху транспорту. У зв’язку із цим із 09:30 (орієнтовно до 13:30) рух тролейбусів та автобусів буде реорганізовано.

Про велоподію повідомив Офіційний портал Києва. Зокрема, 5 червня за маршрутом проведення спортивно-масового заходу «Всеукраїнський велодень в Києві» буде обмежено рух транспорту. Про це йдеться у розпорядженні Київської міської державної адміністрації № 1204.

Як повідомляє Департамент транспортної інфраструктури, заїзд триватиме за маршрутом: Софійська площа – вул. Володимирська – вул. Богдана Хмельницького – вул. Хрещатик – Володимирський узвіз – Поштова площа – вул. Набережно-Хрещатицька – Гаванський міст – вул. Набережно-Рибальська – Північний міст – вул. Труханівська – парк «Муромець».

За маршрутом учасників заходу передбачено тимчасове обмеження руху транспорту. У зв’язку із цим із 09:30 (орієнтовно до 13:30) рух тролейбусів та автобусів у звичайному режимі руху буде організовано: тролейбуси маршруту № 6 – від Мінського масиву до ст. м. «Лук’янівська»; тролейбуси маршрутів №№ 16, 18 – відповідно від вул. Туполєва та вул. Сошенка до Повітрофлотського шляхопроводу; тролейбуси маршрутів №№ 29, 31, 47 – від ст. м. «Дарниця» до вул. Милославської.

А також, тролейбуси маршруту № 30 – від вул. Кадетський гай до ст. м. «Почайна»; автобуси маршрутів №№ 24, 62 – від Національного музею історії України в Другій світовій війні та Ботанічного саду до стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського; автобуси маршруту № 114 – від вул. Милославської до вул. Набережно‑Хрещатицької за діючим маршрутом, далі – вул. Почайнинська – вул. Іллінська –  вул. Волоська – вул. Григорія Сковороди – вул. Межигірська – вул. Новокостянтинівська – просп. Степана Бандери – Північний міст, далі – за чинним маршрутам.

Рух автобусів у режимі маршрутного таксі№ 429 – від вул. Тулузи до б-ру Т. Шевченка (до вул. Пушкінської); № 433– від просп. Леся Курбаса до б-ру Т. Шевченка (до вул. Пушкінської).

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Окрім того, увечері 5 червня обмежать рух на Володимирській вулиці та Володимирському узвозі через концерт «Зірки світової опери». За повідомленням Департаменту транспортної інфраструктури, із 19:30 до 21:30 у зв’язку із проведенням заходу змінять рух тролейбуси маршрутів №№ 6, 16, 18.