Останні вихідні осені будуть теплими, – синоптики

Лише у трьох областях стовпчики термометрів опустяться нижче 0°.

Цьогоріч останні вихідні листопада будуть відносно теплими для цієї пори. Ненадовго відступлять нічні морози, а в окремих регіонах України пройдуть зливи. Про це Укрінформу повідомили в Sinoptik.ua

“У порівнянні з буднями погода на вихідні буде набагато комфортнішою. Завдяки теплим повітряним масам, що йдуть в Україну з боку Туреччини та Балканського півострова, у суботу температура повітря підвищиться в середньому до 6-10°. Особливо тепло буде у південних областях та на південному сході — в Одесі, Херсоні, Миколаєві, Дніпрі та Запоріжжі очікується до 11-14°”, — зауважили синоптики.

Найнижчу температуру прогнозують на Луганщині, Донеччині, Івано-Франківщині та Рівненщині (до 5-7°). На сході можливі нічні заморозки до -1°.

У суботу майже всю Україну охоплять дощі. Опадів не слід очікувати лише в Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, Вінницькій, Хмельницькій та Одеській областях.

У неділю дощитиме на Заході, у Донецькій та Кіровоградській областях, а також на півдні. Причому в Одесі, Миколаєві та Херсоні можливі грози. Як для листопада, буде доволі тепло: від 6-8° на заході до рекордних 13-14° на півдні.

Понеділок, за даними Sinoptik.ua, буде дощовитим, проте температурні показники не зміняться. Початок тижня буде теплим (від 3° на заході та північному заході до 11-14° на півдні країни), а опади слід очікувати як удень, так і вночі.

Читайте нас у telegram!

Фото: КМДА